Odliczanie dat na stronę

XIII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Marianny Bocian

Dyrektor Zespołu Szkół w Czemiernikach oraz Prezes Czemiernickiego Towarzystwa Regionalnego zapraszają na XIII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Marianny Bocian dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, który odbędzie się 12 maja 2018 roku o godz. 1000 w Zespole Szkół w Czemiernikach.

Rekrutacja do przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I w Zespole Szkół w Czemiernikach w roku szkolnym 2018/2019

Uwaga! Rekrutacja została przedłużona do 6 kwietnia godz. 1500.
Dokumenty do pobrania:

Przekaż 1% na szkołę SWOJEGO DZIECKA

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo! Możesz skorzystać z programu do rozliczenia rocznego PIT – po wypełnieniu za jego pomocą PIT-u 1% trafi automatycznie na nasze konto (pamiętaj o wpisaniu numeru i nazwy szkoły). Liczymy na Państwa życzliwość. Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.